Екологія

Часи Ноя знову прийшли: Взимку 2019 року у світі спостерігалися аномальна спека, зливи і град

Зима 2019 стала для деяких материків справжнім випробуванням в плані погодних умов. Багато хто впевнений, що часи Ноя знову прийшли на Землю, адже аномальна спека, сильний град і повінь є провісниками всесвітнього потопу.

Події в Австралії і Бразилії змусили багатьох людей хвилюватися, оскільки на території першої цієї зими була зафіксована друга хвиля аномальної спеки. Слідом за цим на північному сході материка обрушилися зливи, через які річки та інші водойми вийшли з берегів і перевищили можливості водосховищ, а їх співробітники змушені були відкривати шлюзи. Це призвело до того, що крокодили та інші отруйні змії і комахи покинули річки і з’явилися на вулицях, де живуть люди.

Аналогічна ситуація відбувається на материку, що знаходиться на іншій стороні світла, — Південній Америці. Тут сильна спека вбила тисячі диких тварин і безліч голів великої рогатої худоби. Після виснажливого тепла на материк також прийшли сильні опади у вигляді дощу та граду. Зокрема в Аргентині випав град розміром з тенісний м’яч.

Що стосується найбільш посушливих пустель на планеті Земля, Атаками (Чилі) і Сахари (Африка), то тут погодні катаклізми також дали про себе знати. На території останньої іноді спостерігаються опади у вигляді снігу, сильної зливи або граду. До речі, це найжаркіша пустеля Блакитної планети. А ось Атаками вважається найбільш посушливою пустелею, де 4 сотні років не спостерігалося ніяких опадів. У кращому випадку там випадало близько 50 міліметрів води у вигляді туману, таке можливо із-за географічного розташування даної місцевості. Хоча, може бути, коли на планеті жив Ной, тут і можна було побачити дощ або злива. Наявність дощів в найсухішій пустелі світу може говорити про те, що знову настають часи Ноя.

Кнопка «Наверх»
Закрыть