Екологія

В Індії ціле місто повністю перейшло на сонячну енергію

Діу став першою союзною територією Індії, 100% живлення якої здійснюється за рахунок сонячної енергії.

В Индии целый город полностью перешел на солнечную энергию

Хоча формально – Діу не вважається містом, воно стало першою союзною територією в Індії, яка була повністю переведена на сонячну енергію.

Даман і Діу географічно розділені, але адміністративно утворюють єдину союзну територію. Вона регулюється безпосередньо федеральним урядом Індії і не має свого управління, як в інших штатах і в кількох інших союзних територіях в Індії. Діу розташований біля найпівденнішої точки індійського штату Гуджарат.

Загальна встановлена потужність сонячних електростанцій тут становить 13 мегават (10 мегават в наземних системах і 3 мегавати – дахових).

Площа Діу становить всього 42 квадратних кілометра. Для порівняння, острів Манхеттен лежить на 59 квадратних кілометрів. Однак пікова потужність Diu знаходиться в межах 7 мегават, що на порядок нижче в порівнянні з енергоспоживанням Манхеттена. До того моменту, як були встановлені нові СЕС, енергія для Діу поставлялася з сусіднього Гуджарата.

Встановлена потужність сонячних електростанцій майже вдвічі перевищує пікову потужність в Діу. За словами одного з виконавчих інженерів енергетичного відділу, загальне добове вироблення сонячної енергії становить близько 10,5 мегават, що майже на 50% перевищує попит на електроенергію.

Хоча в повідомленнях засобів масової інформації не згадується, які джерела задіюються в нічні та похмурі дні, в рамках індійських енергетичних правил існують механізми для вирішення цієї проблеми. Diu може експортувати будь-яку надмірну сонячну енергію, що виробляється протягом дня у Гуджарат, і отримувати те, що йому потрібно протягом ночі або в період дефіциту сонячної енергії. Цей бартер дозволений і зазвичай застосовується в індійській енергосистемі. Саме такий підхід був реалізований в Міжнародному аеропорту Кочин – першому в світі, який повністю забезпечується електроенергією від сонячних батарей, повідомляє ecotechnica.com.ua

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button