Всесвіт

В нашій Сонячній Системі можуть ховатися невідомі супутники

Найбільш вірогідними зонами для знаходження природних супутників є кільця планет. Саме тому вчені з найбільшим завзяттям шукають кандидати в супутники саме навколо “окільцьованих” планет, наприклад,
навколо Сатурна. У цій області Сонячної системи в даний момент знаходиться автоматична міжпланетна станція “Кассіні”, у якої є всі шанси виявити декілька раніше невідомих супутників газового гіганта Сатурна.

e4c53c8b6c856666170ae834aba59996

Раніше Сатурн вже вивчався космічним апаратом ” Вояджер 2″ під час його зближення з цією планетою в 1986 році. Зображення, представлене вище, як раз є плодом роботи цього космічного апарату. Тоді “Вояджер 2” виявив два нових природних супутника Сатурна 1986U7 і 1986U8, які пізніше отримали назви Корделія і Офелія.

У 1970-ті та 1980-ті роки космічні апарати-близнюки “Вояджер 1” і “Вояджер 2” досліджували багато планет нашої Сонячної Системи, виявивши у них кілька нових природних супутників. Далі орбітальний телескоп
імені Хаббла також вніс свій чималий внесок у виявленні нових місяців навколо планет. Астрономи сподіваються, що телескоп нового покоління імені Джеймса Вебба, головне дзеркало якого зараз проходить тестування, допоможе їм зробити ще більше відкриттів нових супутників.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments