Інтернет

В пошуку Google з’явиться нова функція для отримання швидких відповідей

Компанія Google готує нові удосконалення для своєї пошукової системи. Вони націлені на те, щоб користувачі отримували відповіді з меншою кількістю кліків.

В поиске Google появится новая функция для получения быстрых ответов

Традиційно, користувач вводить запит в пошукову систему і натискає на кнопку «Пошук», яка призводить до фрагмента інформації та різних пропозицій посилань. Однак для максимально конкретного пошуку можуть знадобитися повні пропозиції або кілька додаткових ключових слів, щоб було більше шансів отримати відповідні результати.

З цією метою Google хоче надати кілька підтем, щоб краще зрозуміти, що користувач хоче знайти, і показати кілька аспектів теми в одному пошуку. В офіційній заяві Google зазначено, що новою функцією стане «Панель знань» з додатковими темами, наприклад, за вартістю, вагою, довговічністю. Це допоможе звузити пошук та надати те, що Google вважає найбільш поширеними, корисними аспектами теми, спрощуючи порівняння.

Додані підтеми, автоматично створювані на основі «розуміння цих питань в Google контенту в Інтернеті», з’являться в найближчі кілька днів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть