Екологія

В Україні завершено будівництво унікальної сонячної електростанції

Компанія Рентехно завершила будівництво наземної сонячної електростанції «Sunflower-90». Її потужність становить 90 кВт. Отримана електроенергія буде використовуватися для потреб фермерського господарства в Кіровоградській області.

09-11-14-foto-cikavosti550x412-1

Даний проект відрізняється від усіх раніше побудованих в Україні тим, що при його реалізації вперше були впроваджені кілька нових технологій, таких як унікальна система управління режимами роботи сонячної електростанції, а також динамічна система стеження за сонцем.

Читайте також: Сонячна електростанція у формі серця

Використання двохосьових трекерів, що стежать, стало однією з найбільш помітних особливостей сонячної електростанції «Sunflower-90». На кожному трекері було змонтовано 20 сонячних батарей по 250 Вт, а всього на станції встановлено 18 трекерів. Очікуваний річний приріст генерації становить близько 31%, що робить застосування динамічних опорних металоконструкцій економічно доцільним рішенням.

Електростанція спроектована з застосуванням трифазних стрінгових інверторів потужністю 15 кВт, а також мультикристалічних кремнієвих модулів з піковою потужністю 250 Вт. Один інвертор обслуговує три трекера, на кожному з яких встановлено по 5 кВт сонячних батарей.

Натхнення: greenevolution.ru

Кнопка «Наверх»