Технології

«Розумні» години Apple Watch в сталевому корпусі будуть коштувати 500 доларів (відео)

Для всіх шанувальників ґаджетів від “яблучної” компанії з’явилися новини, які стосуються новинки Apple Watch. Тепер любителі модних “розумних” годин зможуть насолодитися девайсом на своїй руці, і стала відома ціна такого роду задоволення. В мережі Інтернет вже опублікували матеріал, в якому вказана вартість розумного ґаджета, і сума яку доведеться “відвалити” шанувальникам буде варіюватися в межах п’ятисот умовних одиниць.

09-11-14-foto-cikavosti550x366-1

Мова в даному випадку йде саме про “розумні” Apple Watch в корпусі зі сталі.

Нагадаємо, що раніше компанія зробила анонс нового девайса, однак ціна на нього вказана не була. Порівнювати втім є з чим, ті, хто надає первагу “бюджетним” годинам з алюмінію, зможуть заощадити, тому як різниця в ціні досить пристойна, вона складає близько ста п’ятдесяти доларів. Алюмінієві Apple Watch можна придбати за ціною триста п’ятдесят доларів.

Читайте також: Apple iWatch і iOS 8 допоможе стежити за станом здоров’я

Ну а тим, хто віддасть перевагу розкоші і захоче зробити свого роду капіталовкладення в дорогоційні метали, корпорація Apple надає таку можливість і пропонує VIP – варіант Apple Watch з золота, який обійдеться щасливцям в суму від чотирьох до п’яти тисяч умовних одиниць.

Натхнення: rusevik.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button