Технології

В ЄС майнинг вимагають замінити на стекінг через шкоду екології

Європейський регулятор закликав заборонити в ЄС Майнінг (Proof-of-Work) за допомогою методу Proof-of-Stake.

Image by Gerd Altmann from Pixabay

Заступник голови Європейського управління з цінних паперів і ринків Ерік Теден зажадав заборонити майнинг на території Євросоюзу. В якості альтернативи регулятор запропонував стекінг.

Стекінг – це спосіб заробітку, при якому користувачі зберігають монети на алгоритмі Proof-of-Stake (PoS) і забезпечують працездатність блокчейну. Від майнінгу він відрізняється тим, що для стекінгу не потрібно великих обчислювальних потужностей, покупки відеокарт або ASIC-Майнер.

Це означає, що PoS більш екологічний і енергоефективний спосіб заробітку віртуальної валюти. Серед інших переваг – простота роботи з альтернативним алгоритмом, оскільки власнику крипти не потрібно володіти спеціальними технічними навичками для підтримки роботи системи (як цього вимагає майнинг).

Теден заявив, що в останні роки країни Європи — особливо скандинавські — стали головним «магнітом» для майнерів. В результаті високий рівень енергоспоживання, наприклад, у Швеції, став національною проблемою. Майнинг ставить під загрозу досягнення країнами ЄС цілей Паризької угоди.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button