Технології

Японський робот-письменник вийшов у фінал літературного конкурсу

Напередодні в Японії пройшов літературний конкурс організований японським фантастом Сатосі Хасе. У конкурсі взяли участь близько 1,5 тисячі робіт, 11 з яких були написані за допомогою штучного інтелекту. Одна з робіт, написана роботом, вийшла у фінал конкурсу.

Група науковців з Університету майбутнього в Hakodate створили робота, здатного писати літературні романи. Про цей винахід докладно передає джерело The Next Web. Роботу, написану роботом, відправили на літературний конкурс, організований японським фантастом Сатосі Хасе. Всього в конкурсі брали участь близько 1,5 тисячі робіт, 11 з яких написали роботи. Однак до фіналу вдалося вийти лише роману робота Університету майбутнього.

Даний роман так і не здобув перемогу, однак Сатосі Хасе оцінив його як гідного нагороди, оскільки, порівняно з іншими роботами, написаними роботами, в даному романі відзначалася хороша структурованість. Поки роботу бракує лише креативності, яка дозволить вийти за рамки завдань, поставлених людиною. Фахівці, які створили робота-письменника, планують удосконалити навички в найближчому майбутньому.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button