Людина

Вагітність може поліпшити жіночу пам’ять

Коли вагітні жінки втрачають свої ключі або забувають телефон, вони легко можуть послатися на свій «особливий» стан, так як в суспільстві склався стереотип, згідно з яким пам’ять під час виношування дитини значно погіршується, що робить майбутніх мам вкрай розсіяними.

758c13ef6a53bb06d51430061060074e

Але нове дослідження вчених з Університету Західного Онтаріо в Канаді показало, що вагітні жінки так само добре проходять тести на пам’ять, як і інші жінки, а в багатьох випадках навіть роблять це краще.

В ході дослідження 54 жінки, половина з яких були вагітні, пройшли ряд психічних тестів. Обидві групи жінок впоралися з випробуваннями однаково добре, але коли вагітні жінки, які мали ознаки депресії, були видалені з досліду, майбутні матері, насправді, пройшли випробування робочої пам’яті набагато краще, ніж бездітні жінки.

Робоча пам’ять – це тип пам’яті, який ми використовуємо щодня, щоб тримати якусь річ в розумі, роблячи щось ще. Фахівці відзначають, що коли жінка не перебуває в депресії, гормони вагітності можуть налаштувати хімію мозку для поліпшення пам’яті, і це є хорошою новиною для майбутніх мам. Експерти додають, що гормони вагітності можуть надавати й інші позитивні ефекти, в тому числі покращувати навігаційні навички.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button