Людина

Лікарі назвали корисним заняття садівництвом і плаванням для людей після 50 років

Лікарі стверджують, що після 50 років, коли фізична активність тіла скорочується, необхідно займатися активними видами діяльності. Відмінним прикладом можуть бути заняття садівництвом або плавання, що дозволить підвищити рівень стану здоров’я всього організму в цілому.

Зарубіжні лікарі відзначають, що навіть якщо в молодості не приділяти достатнього часу занять спортом, то в літньому віці можливо поліпшити стан організму. Для того, щоб не допустити загострення хронічних хвороб, необхідні фізичні вправи і перебування на свіжому повітрі. Якщо не дотримуватися ці прості умови, почнуть проявлятися проблеми з дихальною системою, опорно-руховим апаратом, а також неможливо буде запобігти слабшанню м’язів всього тіла.

Заняття плаванням корисні в будь-якому віці, оскільки впливають на багато аспектів. Після 50 років люди зазвичай страждають підвищеним артеріальним тиском, а плавання нормалізує серцевий ритм і тиск поступово приходить у форму.

Користь садівництва для людей похилого віку вивчали вчені з Техаського університету. Виходячи з результатів дослідження, одним з факторів захворювання людей за 50 років є недотримання правильного харчування. А споживання людьми фруктів та овочів без хімікатів дозволяє нормалізувати раціон, не кажучи вже про користь перебування на повітрі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button