Здоров'я

Вчені: 30 хвилин на тиждень на природі зменшують ризик депресії

Вчені Університету Квінсленда опублікували результати своїх досліджень у журналі Nature Scientific Reports. Фахівці прийшли до висновку, що відвідування парків і прогулянки на природі 30 хвилин на тиждень зменшують ймовірність стрибків кров’яного тиску і погіршення психічного самопочуття.

Вчені впевнені, що для сучасної людини «порція природи» перетворилася в необхідність. Вони вважають, що відвідування скверів і парків позитивно позначиться на здоров’ї. Це зменшить ризик виникнення депресивного стану, розвитку стресу, позитивно вплине на серцево-судинну систему.

Доктор Шанаан, який входить до групи дослідників, розповів, що відвідування прилеглих паркових зон кожною людиною усього на півгодини в тиждень знизить кількість депресій на 7%, а 9% людей перестануть скаржитися на високий кров’яний тиск. В Австралії на допомогу тим, хто страждає від депресії, щорічно виділяється 12,6 млрд доларів. Природне зміцнення здоров’я людей могло б істотно заощадити бюджет охорони здоров’я.

Професор Фуллер розповів, що ці дослідження допоможуть змінити ставлення мешканців міст до місцевих парків. Завжди вважалося, що прогулянки по парках позитивно впливають на зміцнення здоров’я, але тепер можна назвати точний час, який потрібно провести на природі для отримання максимальної користі від такого виду відпочинку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button