Здоров'я

Названа поширена звичка, яка збільшує ризик інфаркту

Вчені також розповіли про спосіб зменшити ризики смерті на 10%

Співробітниками найбільшого центру дослідження проблем здоров’я у Великобританії Biobank була названа поширена звичка, що збільшує ризики інфаркту. Мова про перегляд телевізора.

Так, згідно з опублікованими даними, перегляд телевізора, який займає більше двох годин в день, може серйозно позначитися на здоров’ї в довгостроковій перспективі. Оскільки люди, які дивляться телевізор тривалий час мало рухаються, а також часто їдять, ймовірність померти від інфаркту або інсульту збільшується. Також фахівці нагадали про негативний вплив синього світла. Він, до речі, здатний провокувати безсоння.

У рамках дослідження вчені залучили 500 тис. добровольців, які повідомили, скільки часу вони щодня витрачають на перегляд телевізора. Було встановлено, що у тих людей, які приділяють більше двох годин щодня на перегляд передач ймовірність померти від інфаркту збільшується на 8%, тоді як ризики померти від інших причин на 5%. Водночас, приділивши всього годину на прогулянку можна зменшити ризик летального результату на 10%.

Натхнення: www.ferra.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть