Наука

Вчені: Алкоголь по-різному впливає на багатих і бідних

Норвезькі вчені провели дослідження і встановили, що алкоголь по-різному впливає на здоров’я людей з різних соціальних груп. Дані показали, що у багатих і бідних були різні результати дії спиртних напоїв на організм.

Вчені з Норвегії встановили, що алкоголь по-різному впливає на представників різних соціальних груп з-за двох основних факторів. З одного боку, це якість вживаних спиртних напоїв. Багаті люди купують собі більш дорогі і перевірені види алкоголю, що позначається на його негативний вплив на організм.

При цьому, найголовніша відмінність криється у другому факторі. У багатих і бідних людей різна культура пиття. Перші вживають спиртні напої часто, але в маленьких обсягах, а у других все навпаки – рідко, але відразу багато. Саме тому організм більш бідних людей гірше справляється з подібним навантаженням, і у них зростають показники передчасної смерті по цілій групі причин. Основна з них – це серцево-судинні захворювання.

Вчені провели додаткове вивчення питання, щоб підтвердити отримані результати. Виявилося, якщо багата людина переймає культуру пиття у бідного, тобто починає пити якісний алкоголь рідко, але багато його організм реагує на дану ситуацію подібним чином. У нього починаються проблеми з серцево-судинною системою і підвищується ризик передчасної смерті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button