Людина

Американський підліток стверджує, що з того світу його повернув Ісус

Американський підліток, який перебував у стані клінічної смерті протягом 20 хвилин, стверджує, що його повернув до життя Ісус Христос.


Справжнє диво сталося у місті Браунвуд (Техас, США) з 17-річним підлітком на ім’я Зак Клементс, серце якого раптово зупинилося, а лікарі протягом 20 хвилин безуспішно намагалися запустити його знову. І ось, коли медики вже припинили всі спроби оживити хлопця і готові були оголосити час смерті, у Зака раптом з’явився пульс.

Прокинувшись молодий чоловік заявив, що, перебуваючи по той бік життя, він зустрів Ісуса, який і допоміг йому повернутися. «Коли я був відсутній ці 20 хвилин, я побачив чоловіка з довгими скуйовдженим волоссям і чимось на зразок товстої борідки, мені не знадобилося багато часу, щоб зрозуміти, що це Ісус, — розповів Зак, прийшовши у свідомість у відділенні інтенсивної терапії. — Я підійшов до нього, він поклав руку мені на плече і сказав, що я не повинен хвилюватися і що все буде в порядку».

Батько Зака, Біллі, наполягає на тому, що, хоч це і звучить неймовірно, але він і його дружина Тереза вважають, що стали свідками справжнього дива, коли їх син зміг повернутися з того світу після 20 хвилин без пульсу, тому вони безумовно вірять його розповіді. Пані Клементс повністю згодна з чоловіком і вдячна Ісусу за сина. «Я просто рада, що він вирішив повернути мені мою дитину«, — сказала мати воскреслого.

Кнопка «Наверх»