Головна / Людина / Вчені: Чоловіки в костюмах здаються жінкам більш привабливими

Вчені: Чоловіки в костюмах здаються жінкам більш привабливими

Чоловіки в ділових костюмах сприймаються більшістю жінок як більш привабливі поряд з іншими видами одягу. Такий висновок показало одне з недавніх досліджень американських вчених з університету Огайо.

В ході проведеного соцопитування серед жінок від 20 до 40 років, учасницям показувався ряд фотографій чоловіків за різностиловими напрямами. Але коли більшість жінок бачили чоловіків у костюмах, всі однозначно схилялися до того, що в них є щось особливе, що притягує погляд і здається чарівним.

В якості пояснення своєї симпатії до ділової категорії чоловіків жінки називали впевненість у собі, гарне почуття гумору, стиль, гарний чіткий силует костюма з правильними пропорціями, що в цілому значно покращує сприйняття чоловіка.

На думку опитуваних, костюм робить чоловіка більш сексуальним і елегантним, а ще перетворює їх настільки, що навіть простенькі візуально перетворюються в красенів.

Як пояснили самі вчені, діловий стиль у чоловіка сприймається більшістю жінок як символ успіху. Практично завжди він підсвідомо викликає у опонента відчуття важливості і значущості: якщо чоловік одягнув костюм, значить він вже чогось досяг у житті.

А оскільки рідкісна жінка не бажала б стати частиною успішності чоловіка, то це не може не притягувати до себе представниць прекрасної половини.