Людина

Як зрозуміти, що начальство хоче позбутися вас, і як не втратити роботу

роботаЯкщо вам не дуже подобається ваш начальник, і ви хотіли б, щоб він знайшов інше місце роботи, то, швидше за все, ці почуття взаємні. Це з’ясувалося в результаті дослідження, проведеного на замовлення порталу CareerBuilder.

З’ясувалося, що більше чверті босів мають хоча б одного підлеглого, якого вони не проти позбутися. Результати приблизно однакові серед керівників обох статей, однак найчастіше незадоволені молоді начальники у віці до 35 років (34%), у той час як керівники старше 55 років хочуть змін менше за інших (24%).

У той же час, якщо багато директорів прямо висловлюють своє невдоволення (у бесіді або роблячи попередження), значна частина вибирає пасивно-агресивну лінію поведінки, що лише погіршує ситуацію. Важливо, щоб працівники знали про такі сигналах і вчасно вжили відповідних заходів.

Якщо ваш начальник постійно вказує на ваші недоліки, скорочує коло обов’язків, наймає ще когось для необгрунтованої передачі частини ваших обов’язків, переводить в інший відділ без підвищення, не допускає до нових напрацювань, почав спілкуватися в основному по телефону або електронною поштою, хоча раніше звертався особисто, виключає з важливих проектів, натякає, що вам працювалося б краще в іншому місці, і не запрошує на корпоративні заходи – з великою часткою ймовірності, вам тут не раді.

Якщо ви не хочете втратити цю роботу, то експерти рекомендують зробити наступні кроки:

Поліпшити продуктивність. Знайдіть сферу обов’язків, де ви можете помітно досягти успіху і показати свою віданність цілям компанії. Більше 60% керівників кажуть, що краще, що може зробити працівник, який потрапив у немилість – підвищити якість роботи. У більшості випадків, негативне ставлення відійде в небуття.

Не висловлювати невдоволення і не розпускати плітки. Майже 60% керівників вважають, що кращий спосіб поліпшити продуктивність – не тримати образу. Незважаючи на те, що відносини є двосторонніми, працівники, що демонструють професіоналізм незалежно від розбіжностей, знаходяться в кращому положенні. 38% опитаних вважають, що, якщо ви не будете обговорювати ці проблеми з колегами, то зможете налагодити взаємини.

Взяти ініціативу у свої руки. Якщо ви відчуваєте, що начальник хоче вас позбутися і не говорить про це прямо, спробуйте обговорити проблему з ним. Дізнайтеся причини його невдоволення і з’ясуйте, що ви можете зробити, щоб поліпшити взаємини.

У кожному разі, не слід опускати руки, халатно ставитися до обов’язків або миритися з тим, що, на вашу думку, і так неминуче. Багато опитаних начальники вважають, що ситуацію можна змінити на краще, і подібні розбіжності часто можна подолати.

Висновки зроблені за результатами опитування, в якому взяли участь 2194 директорів з правом найму та експерти з питань HR великих американських компаній.

Натхнення: iscience.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button