Людина

Вчені: чоловіків спокушає природний запах жінки

Жінки з давніх часів намагаються знайти аромат, який приверне симпатичного чоловіка

Як відомо, аромат в ході спілкування відіграє значну роль. З точки зору психологів, приємний запах, який виходить від людини, є таким же важливим, як охайний зовнішній вигляд і правильна мова. Але варто мати на увазі, що один запахи підходять для робочої обстановки, для спілкування з друзями і дітьми, а інші аромати покликані спокушати людини, яка подобається. Жінки з давніх часів намагаються знайти аромат, який приверне симпатичного чоловіка.

aromat_zinky_resized

Недавно дослідники зі штату Флорида змогли встановити, що кращим запахом для залучення представника сильної статі є природний аромат.

У ході дослідження вчені провели експеримент, учасниці якого повинні були спати протягом 3 -х ночей в одній футболці. Потім ці футболки були віддані чоловікам, яким слід було вдихати аромат не тільки цієї футболки, а й одягу, що не вдягали жінки. В кінці експерименту у представників сильної статі взяли слину на аналіз. Вчені виявили, що найбільше тестостерону виявлено в крові чоловіків, які вдихали аромат учасниць в період овуляції. На думку чоловіків, цей запах був найбільш приємним.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

  1. яке ж великомудре дослідження! аж страшно! а що, в природі буває інакше? між самками і самцями, до роду яких ми і належимо?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button