Людина

Вчені дізналися, де краще всього займатися бігом

У новому дослідженні вчені хотіли з’ясувати, де краще займатися бігом в спортзалі або в парку. Фахівці озвучили кілька факторів, які важливі в цьому занятті.

Основне питання, яке задають собі люди, яким способом краще і швидше скинути зайву вагу. Любителі бігу на свіжому повітрі заявляють, що опір при пересуванні створює додаткове навантаження, що позитивно позначається на тренуванні. Шанувальники занять в залі не погодилися з цим твердженням. Експерти з університету Екзетера виявили, що зміна нахилу тренажера під час тренування повністю замінює додаткове навантаження. В області енерговитрат обидва тренування не мають переваг одне над одним.

Читайте також: 

Якщо враховувати швидкість при бігу, то заняття на повітрі будуть більш ефективними, так як в залі людина схильна переоцінювати свої можливості. Це пов’язано з тим, що в приміщенні в людей немає видимих орієнтирів. Під час тренувань не варто забувати про безпеку. Даний фактор є найбільш значущим для спортсменів. Під час занять на тренажері існує можливість пошкодження зв’язок і суглобів.

Такі травми можуть відбутися, якщо постійно бігти в одному темпі і при однаковому нахилі тренажера. У разі занять на вулиці, таких ушкоджень вдасться уникнути, так як людина підлаштовується під навколишнє середовище і періодично зменшує темп. Вчені всього світу дотримуються різної думки, проте більшість впевнені, що бігати на свіжому повітрі корисніше і приємніше. Кожна людина повинна вибрати собі місце для тренувань, яке забезпечить їй бажання займатися і гарний настрій на весь день.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button