Людина

Вчені назвали найкращий засіб для позбавлення від шкідливих звичок

Вчені знайшли новий засіб, за допомогою якого при бажанні можна позбутися від таких шкідливих звичок, як куріння, алкоголізм, переїдання і навіть наркоманія. Засобом цим виявився звичайнісінький стрес, направляючи який в потрібне русло, можна досягти непоганих результатів.

Як повідомляють західні науково-популярні видання, до таких висновків прийшли фахівці з британського Університету Бата, які підкріпили свої слова результатами відповідного дослідження. У рамках експерименту вони взяли під спостереження 800 дорослих добровольців обох статей і доручили їм по можливості перейти на “екологічний” спосіб життя, харчуючись тільки натуральною їжею, вирощуючи в кімнатах домашні рослини, викидаючи побутове сміття тільки в спеціально для цього відведені контейнери і т. д. Через деякий час вчені перевірили, чи всі з випробуваних слідують їх порадам і переконалися в тому, що на правильний шлях стали тільки ті з них, в житті яких останнім часом було багато стресів і хвилювань.

Психологи пояснили цю ситуацію тим, що під час стресового стану у людини відкривається так звана “друга підсвідомість” і вона може з великою ефективністю засвоювати нові знання, втілювати в життя свої ідеї і в цілому з усіх сил намагатися поліпшити своє життя, щоб скоріше позбутися емоційного дискомфорту. На думку вчених, застосовуючи подібну практику на сигарети, алкоголь, шкідливу їжу та інші речи, що викликають залежність, можна сформувати у свідомості їх неприйняття, коли організм сам буде відкидати непотрібний йому “допінг”, вважаючи його причиною свого стресового стану.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button