Людина

Жування гумки псує зубну емаль

Кожній людині хочеться мати красиву посмішку, і зі свого боку кожен докладає зусиль, щоб вона постійно сяяла. Хтось чистить зуби більше двох разів в день, хто користується відбілюючими пастами або користується іншими відбілюючими засобами. Що ж допоможе краще всього зберегти зуби в хорошому стані?

797864f10d507924c345da202ab3d3cb

Вчені багатьох країн провели дослідження в області стоматології, розглядаючи питання псування емалі зубів. Всі проблеми з зубами починаються з руйнування зубної емалі. Вчені відкрили нові та цікаві факти, які варто знати кожному.

Потрібно почати з того, що ми п’ємо. Найчастіше це газовані напої. Дослідження, яке провели вчені з Університету Гельсінкі, показало, що вживання абсолютно всіх видів солодких газованих напоїв негативно впливає на зубну емаль. Особливо небезпечне вживання напоїв, що містять в собі добавки вітаміну С.

Крім того, напої, які містять у собі кальцій, теж негативно впливають згодом на емаль. Таким чином, регулярне вживання газованої води призводить до руйнування зубної емалі, а в кінцевому підсумку – до карієсу.

Не менш згубно позначається жування гумки. Навіть ті гумки, які не містять цукор, ще більше можуть зруйнувати зубну емаль. Якщо немає цукру, означає, що присутній замінник у вигляді ксиліту або сорбітолу.

Канадські вчені з’ясували, що бісфенол А, який використовують під час виготовлення пластикових ємностей для їжі руйнівно впливає на зубну емаль. Сама речовина проникає в їжу, і таким чином потрапляє в організм людини, після чого в кров і сечу. Це робить чоловіка більш сприйнятливим до захворювань зубів.

Якщо попередні фактори можна самостійно врегулювати. Наступний фактор часто не піддається впливу. Вчені встановили, що стреси також здатні руйнувати зубну емаль, причому не настільки хитрим способом. Під час стресу людина часто схильна до інтенсивного вживання алкоголю, вживання тютюну і солодкого. Те, що руйнує зубну емаль.

З усього цього випливає, що потрібно боротися з коренем проблеми, а не її похідними. Тому слід уникати стресових ситуацій, менше вживати продуктів, що містять цукор, алкоголь і різного роду добавки.

 Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть