Земля

Вчені: Доісторичні люди застосовували Стоунхендж як календар

Вчені досліджували Стоунхендж і прийшли до висновку, що його доісторичні люди використовували як своєрідний календар. Дана споруда застосовували не тільки як сонячний календар, але і як місячний для обчислень різноманітних дат і чисел. Це зіграло велику роль в розвитку аграрного сектора.

Стоунхендж створили більше п’яти тисяч років тому, робилося це в три етапи. Пам’ятник культури досі привертає увагу і інтерес багатьох істориків і туристів, які намагаються з’ясувати, чи хоча б припустити для чого він був споруджений. В минулому році більше 1,3 мільйонів людей відвідали таємничий об’єкт.

Зовсім недавно експерт з Британії Ллойд Метьюс разом з канадським істориком Джоан Ранкін вирішили кардинально змінити підхід до вивчення і призначення Стоунхенджа. Вони проводили дослідження більше 3 років, в результаті чого припустили, що він є нічим іншим, як складним і неймовірним календарем доісторичних часів.

Дослідники особливу увагу приділили різьбі на 3 каменях, відомих як Триліти. Більше того, вони знайшли 56 отворів, які по всій видимості, були зроблені після закінчення першого етапу будівництва. Мабуть їх застосовували для підрахунків. Систему використовували для того, щоб відстежити кожен минулий день. Шість з половиною обертів навколо будови означало, що не минуло 365 днів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button