Здоров'я

Вчені довели «молодильний» ефект яблук

Про користь яблук відомо вже давно, але британські фахівці в результаті дослідження встановили, що яблука роблять омолоджуючий ефект на жіночий організм. Наукові співробітники стверджують якщо жінкам вживати регулярно по одному яблуку в день, то надалі дами на п’ятнадцять – шістнадцять років будуть виглядати молодше ровесниць.

Вчені довели «молодильний» ефект яблук

Фахівці провели експеримент з жінками від двадцяти п’яти років до сорока. Вони впродовж півроку регулярно вживали в їжу по одному яблуку. Потім враховуючи зовнішні дані і стан здоров’я за допомогою спеціальної програми, склали прогноз на двадцять – двадцять п’ять років допереду кожної учасниці. В результаті прийшли до такого висновку, що досить з’їдати одне яблуко в день для того щоб виглядати на шістнадцять років молодше.

Флавоноїди і поліфеноли, які містяться в яблуках сприяють оздоровленню і чинять омолоджуючий ефект на організм. Ці речовини є антиоксидантами і регулюють окислювальний процес в людському організмі. Тим самим покращують роботу кишкової мікрофлори підшлункової залози, печінки і серця, а також виводять токсини з організму, а як відомо здоров’я внутрішніх органів позитивно впливає на зовнішній вигляд людини.

Наукові співробітники рекомендують провести кожному такий експеримент на собі і переконатися в його позитивному впливі на красу й здоров’я.

Натхнення: actualnews.org


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button