Людина

Вчені довели, що брехня погіршує стан здоров’я

Вивчаючи феномен брехні, британські вчені прийшли до висновку, що люди, які постійно брешуть, більшою мірою схильні до різних захворювань. У ході експериментів з’ясувалося, що схильність до брехні може підірвати не тільки здоров’я людини, що бреше, але і всіх, хто є учасником обману.

Брехня безумовно веде до фізичного і морального виснаження. Вчені приходять до висновку, що вона збільшує шанси придбання ожиріння, тривожності, залежності і нездорових відносин. За однією брехнею йде інша, а це призводить до невротичного циклу брехні, який може вийти з-під контролю. Стрес виникає не тільки у дурисвітів, але і у всіх, хто в цьому бере участь. Людина починає переживати, турбуватися, можуть спостерігатися симптоми підвищеного артеріального тиску і хворої голови. Згодом всі ці симптоми призводять до більш руйнівних хронічних захворювань.

Вчені робили акцент на тому, що ті люди, які не використали брехливі свідчення навіть за дрібниці, краще себе відчувають і їм простіше вступати в різні стосунки з оточенням. А ті, хто був прихильником брехливих відносин, перебували у замкнутому і більше апатичному стані. Мова також йде і про самообман, у випробовуваних не було вміння тверезо оцінювати себе і свої досягнення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button