Людина

Вчені розповіли, як гінекологи обманюють пацієнток, і склали топ неіснуючих діагнозів

За словами вчених, гінекологи часто обманюють своїх пацієнтів і часом призначають лікування, коли воно не потрібне. На доказ своїх слів фахівці склали топ неіснуючих діагнозів.

Ученые рассказали, как гинекологи обманывают пациенток, и составили топ несуществующих диагнозов

Пострадянські гінекологи продовжують займатися лікуванням хвороб, які не вимагають ніякого медичного втручання. У країнах колишнього союзу є кілька захворювань, над якими сміється чи не весь науковий світ. До них відносяться дисбактеріоз, а також ерозія шийки матки і збереження вагітності, починаючи з першого триместру. Наприклад, ерозію шийки матки медики намагаються не чіпати, за винятком двох випадків. Якщо є поверхневі судини, тріщини на яких, з’являються під час сексуального контакту, призводять до кровотеч. У таких ситуаціях ерозію припікають. Також небезпечно, якщо епітелій розрісся і жінка скаржиться на рясні білі виділення. В інших випадках за хворобою просто спостерігають. Вчені стверджують, що ерозія матки присутня майже у всіх жінок, однак вона не потребує лікування. При цьому оборот клінік, які займаються цим захворюванням, досягає небачених сум.

Також вчені вважають непотрібним лікування бактерій з класу мікоплазмових. Ці крихітні мікроорганізми абсолютно безпечні і не можуть привести ні до яких захворювань. При цьому лікувати їх медики намагаються складними антибіотиками і досить тривалий період часу. Не потребує лікування і вірус папіломи людини. Він не лікується ні одним препаратом, а його намагаються задавити противірусними та іншими медикаментами. Також не слід братися за лікування деяких кіст. Ці порожнисті пухлини зазвичай наповнені рідиною і розсмоктуються самі по собі, але гінекологи часто беруться за хірургічне видалення ендометріальної кісти яєчника, яка не досягає і 2 см. В результаті орган сповільнює свою роботу, а то і зовсім стає неактивним. Не потрібно також лікувати рубцеві шви на шийці матки і дрібні післяпологові розриви. Багато гінекологів їх намагаються прибрати, проте вони абсолютно не впливають на жіночий організм.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button