Людина

Вчені: діти з симетричними руками розумніші

Діти з симетричними руками кмітливіші від тих, чиї руки менш однакові. Дослідження, опубліковане в журналі Developmental Psychology, показало, що збалансовані фізичні пропорції рук пов’язані з більш швидкою розумовою реакцією у дітей.

1-21-03-2015-600-283

У дослідженні були враховані вікові та гендерні відмінності. Усього вчені з університетів Единбурга та Глазго обстежили 856 дітей у віці від 4 до 15 років.

Симетрія рук визначалася за допомогою цифрового сканера, а час реакції – на комп’ютерному тесті. Дослідження показало зв’язок між симетрією тіла і розумовим розвитком.

Експерти вважають, що тілесна симетрія є ознакою біологічного здоров’я. Нові дані підтверджують результати попередніх досліджень, які встановили, що чоловіки з більш симетричним обличчям менш схильні до зниження розумових здібностей в похилому віці. Не секрет, що люди з симетричними рисами обличчя вважаються більш привабливими.

Читайте також: Діти, які знають дві мови, дивляться на світ інакше

Зв’язок між фізичною симетрією і часом реакції може служити важливим показником здоров’я і самопочуття протягом усього життя. Це відкриття допоможе більше дізнатися про спільний розвиток розуму і тіла з раннього дитинства до старшого віку, – заявив Ян Дірі, директор Центру вивчення когнітивного старіння і когнітивної епідеміології в Единбурзі.

Раніше інші вчені встановили, що більш розумні діти народжуються у жінок з пишними формами.

Натхнення: allday.in.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button