Екологія

Вчені: Електросамокати забруднюють навколишнє середовище більше від автомобілів

Вчені з США заявили, що електросамокати забруднюють навколишнє середовище більше автомобілів. Цьому сприяє неправильна експлуатація альтернативного засобу пересування і значні витрати на його транспортування з країни виробника.

Представники Університету Північної Кароліни (США) стверджують, що неправильна експлуатація електросамокатів значно скорочує термін їх служби і веде до збільшення виробництва зазначеного засобу пересування. Згодом зростають масштаби видобутку необхідного для їх виготовлення алюмінію, що негативно впливає на навколишнє середовище у зв’язку з високою концентрацією шкідливих речовин, які потрапляють у повітря, грунт і грунтові води у місцях видобутку корисних копалин.

Крім того, повітряне та водне транспортування електросамокатів, яке здійснюється в різні країни в основному з Китаю, а також роз’їзди співробітників спеціальних компаній по місту для надання послуг з обслуговування альтернативних засобів пересування, погіршують екологічну ситуацію. За словами вчених, вплив електросамокатів на навколишнє середовище ще недостатньо вивчено і потребує подальших досліджень, проте шкоди від автомобілів за попередніми результатами, можливо, виявиться значно нижче.

Кнопка «Наверх»
Закрыть