Здоров'я

Вчені: Ґаджети провокують хронічні захворювання

Однією з основних загроз людства є новомодні ґаджети, яким слід приділяти менше уваги. Такою інформацією поділився під час свого виступу доктор медичних наук професор Юрій Рахманів.

Життя сучасної людини важко уявити без ґаджетів, які створені для полегшення наших дій. Ще десятиліття тому людина спокійно могла прожити без комп’ютера та мобільного телефону, а сьогодні – це предмети першої необхідності.

Незважаючи на таку необхідність ґаджетів у сучасному світі, вчені б’ють на сполох і розповідають про шкоду, яку вони можуть завдати людському організму при частому використанні. Академік, доктор медичних наук професор Юрій Рахманін під час своєї лекції,  доводив шкоду ґаджетів.

Основної шкоди організму завдає електронне поле, яке виходить від смартфонів, планшетів, ноутбуків і інших приладів. Саме його вплив призводить до появи постійних головних болів, стрибків артеріального тиску, постійним нездужань і ослабленому імунітету.

Сьогодні у продажу з’явилися пристрої, які пригнічують шкоду електронного поля, але їх ефективність ще не доведена остаточно.

Кнопка «Наверх»