Наука

Вчені: Кава у великих кількостях шкодить імунітету

Кава має сечогінну властивість, що призводить до надмірної втрати рідини в організмі. Вчені кажуть, що напій у великих кількостях шкодить імунітету і сприяє ГРВІ.

З настанням холодів людям необхідно вживати будь-які заходи для запобігання сезонних захворювань. Одним з методів профілактики виявилося обмеження вживання кави. Дослідники повідомляють, що вона викликає зневоднення і тим самим знижує захисні функції організму. Це особливо впливає на підвищення шансів заразитися ГРВІ або грипом. У зимові місяці рекомендуються зелені і трав’яні чаї як альтернатива кофеїновому напою.

Заповнити речовини для посилення імунітету також допоможуть ягідні морси, фруктові соки. Додавання в раціон овочів та інших продуктів, що містять вітамін C, є стандартною методикою для боротьби з інфекціями. Лікарі говорять про необхідність своєчасної вакцинації, оскільки це найбільш ефективний метод збереження здорового тіла і духу. Подібна процедура захистить не тільки щеплену людину, але і її близьких і колектив, з яким вона працює.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button