Головна / Здоров'я / Вчені: Кокосове молоко здатне зупинити випадіння волосся

Вчені: Кокосове молоко здатне зупинити випадіння волосся

В ході останніх досліджень трихологи встановили, що речовини, які містяться в кокосовому молоці, здатні зупинити випадіння волосся, спровоковане зовнішніми факторами.

Кокоси є досить звичним для нас горіхом. Кокоси широко застосовуються при виготовленні кондитерських виробів, а в останні роки почали активно використовуватися в області косметології. Медикам добре відомі поживні властивості кокосової олії, а ось кокосове молочко до останнього часу не розглядалася в якості косметичного препарату. Проте в ході останніх досліджень трихологи встановили, що кокосове молоко є чудодійним засобом у питаннях боротьби з облисінням.

За словами вчених, кокосове молоко здатне допомогти у вирішенні проблеми випадіння волосся, викликаної негативними факторами зовнішнього середовища: фарбуванням, регулярним впливом високих температур від фена або прасування, а також авітамінозу. Проти генетичних причин, на жаль, молочко пальмового горіха безсиле.

За словами медиків, регулярне втирання кокосового молочка в шкіру голови перешкоджає випадінню волосся і стимулює діяльність сплячих волосяних фоликул. Після масажу шкіри голови з застосуванням кокосового молочка цю маску необхідно залишити на годину, потім волосся необхідно промити з використанням шампуню на основі молока.