Головна / Земля / Вчені: Людство приречене на загибель

Вчені: Людство приречене на загибель

Вчені не раз пророкували людству неминучу загибель внаслідок зіткнення космічного тіла з Землею. Вони назвали нову дату апокаліпсису.

Дослідники розходяться в розрахунках імовірних дат катастрофи і в тому, як саме це станеться, проте вони без сумніву заявляють, що людство приречене. За давнім календарем племені майя кінець світу повинен був відбутися в грудні 2012 року. Деякі жителі намагалися сховатися в укриттях, боячись зіткнення з метеоритом.

Вчене товариство сходиться на думці, що загроза надійде саме з космосу. Вони передбачають приблизну траєкторію об’єктів, що становлять загрозу планеті. Одним із таких небезпечних космічних тіл є метеорит Апофіз, який пройде поблизу Землі 13 квітня 2029 року. Але дослідники заявляють, що справжню небезпеку він представить у 2036 році, коли буде повертатися. Об’єкт, за словами дослідників, зачепить Західну Африку, Америку і Далекий Схід.

Ще півстоліття тому американські вчені оголосили дату початку вимирання землян, коли їх чисельність перестане збільшуватися. Судний день, на їхню думку, настане 13 листопада 2026 року.

 
comments powered by HyperComments