Земля

Вчені: Людство приречене на загибель

Вчені не раз пророкували людству неминучу загибель внаслідок зіткнення космічного тіла з Землею. Вони назвали нову дату апокаліпсису.

Дослідники розходяться в розрахунках імовірних дат катастрофи і в тому, як саме це станеться, проте вони без сумніву заявляють, що людство приречене. За давнім календарем племені майя кінець світу повинен був відбутися в грудні 2012 року. Деякі жителі намагалися сховатися в укриттях, боячись зіткнення з метеоритом.

Вчене товариство сходиться на думці, що загроза надійде саме з космосу. Вони передбачають приблизну траєкторію об’єктів, що становлять загрозу планеті. Одним із таких небезпечних космічних тіл є метеорит Апофіз, який пройде поблизу Землі 13 квітня 2029 року. Але дослідники заявляють, що справжню небезпеку він представить у 2036 році, коли буде повертатися. Об’єкт, за словами дослідників, зачепить Західну Африку, Америку і Далекий Схід.

Ще півстоліття тому американські вчені оголосили дату початку вимирання землян, коли їх чисельність перестане збільшуватися. Судний день, на їхню думку, настане 13 листопада 2026 року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button