Земля

Вчені: між китами-вбивцями і людьми є пряма схожість

Учені з Швеції зробили унікальне відкриття, вони з’ясували, що між китами-вбивцями і людьми є пряма схожість. Кити так само як і люди збираються в групи і є соціальними тваринами. Найважливішу роль відіграють генетичні схожості і культурні фактори.

Дослідники розповідають, що косатки – найбільші в сімействі дельфінів, їх можна зустріти на території від Антарктиди і до Північного Льодовитого океану. Спектр їх проживання досить широкий.

Так само фахівці відзначили, що серед всієї популяції даного виду китів можна виділити дві основні групи, у яких відрізняється раціон і стратегія полювання. Наприклад, одна група косаток харчується виключно ссавцями, а друга – рибою.

Учені так само зазначили, що ссавці пережили якісь соціальні зміни, за своєю суттю схожі на ті, що пережили люди в свій час. Щоб більш точно і ретельно вивчити процес мутації і розвитку, дослідники почали вивчати нуклеотиди ДНК китів-убивць з п’яти різних місць їх мешкання.

Результат дослідження показав, що ссавці спочатку обживають нове місце невеликими групами, а потім число особин поступово зростає. Вчені підкреслили, що формування екотипів косаток справедливий і по відношенню до людей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button