Людина

Вчені: Міським жителям не вистачає мікробів і бактерій

Вчені з Бразилії, США, Перу Пуерто-Ріко заявили, що міським жителям не вистачає мікробів і бактерій, які підтримують імунну систему. Через це люди, що проживають в місті, частіше хворіють.

Міжнародна група фахівців, до складу якої увійшли науковці з Бразилії, США, Перу і Пуерто-Ріко, поділилася з журналістами результатами своїх останніх досліджень. З’ясувалося, що жителі великих міст частіше піддаються різним захворюванням через те, що їхня імунна система з плином часу стає дуже слабкою. Таку інформацію опублікувало видання Science Advances.

За словами експертів, в організмах людей, що проживають в місті, знаходиться дуже мала кількість мікроорганізмів, які надають позитивний вплив на імунітет до вірусів та інфекцій. Щоб підтвердити свої припущення, вчені вивчили житлові умови громадян, будинки яких розташовані у сільській місцевості, місті і долині річки Амазонка. Пізніше фахівці проаналізували отриману інформацію і прийшли до висновку, що в квартирах міських жителів знаходяться лише “людські” бактерії, скупчення яких вказує на проблеми з вентиляцією. У той же час, бактерій і мікробів природного походження там виявилося катастрофічно мало.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button