Наука

Вчені наблизилися до розгадки таємниці найдавнішої Індської цивілізації

Вчені вивчають скелет людини, виявленої в пустелі Качський Ранн, в Індії, його вік складає близько 5 тисяч років. Необхідно визначити, чи відноситься він до представників Індської цивілізації чи слід говорити про древніх аріїв.

В долині Інду, заявляють вчені, виникла одна з найдавніших цивілізацій, найвідоміші міста називалися Мохенджо-Даро і Хараппа. В Гуджараті, західному штаті країни, в пустельній місцевості Качський Ранн, виявили 250 поховань, найбільш унікальну з могил відносять до III тис. до н. е. В пустелі Західного штату Гуджарат знайдений скелет людини. В давнину тут була цивілізація, що утворилася в долині річки Інд.

Вчені відзначають крайню важливість артефакту. Його унікальність полягає в тому, що останків людей з тієї пори збереглося не так багато. Важливим є питання про етнічну приналежність жителів стародавньої Індійської цивілізації. Фахівці припускають визначити це, дослідивши скелет, з цією метою його направили в Керальский університет.

Слід встановити вік, статеву приналежність і пропоновану причину смерті людини. Згідно з гіпотезою, стародавня цивілізація створена доарійським населенням Індостану. З середини II тис. до н. е. в регіон прийшли кочові племена аріїв.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button