Здоров'я

Вчені: Надмірне використання сонцезахисного крему може бути шкідливе для здоров’я

Надмірне використання сонцезахисного крему може бути шкідливим для здоров’я, заявили вчені. Організм людини потребує помірної кількості сонячного світла.

Ряд наукових фахівців висловився про шкоду сонцезахисного крему, який повинен захищати від ризику раку шкіри. Вчені не згодні з тими колегами, які роками закликають людей уникати тривалого перебування на сонці. Останні дослідження виявили протиріччя. Так, далеко від екватора люди частіше стикаються з такими недугами, як рахіт, остеопороз, рак, інфаркт і інсульт. У зимові місяці пацієнтів стає більше.

На сьогодні існує єдине велике дослідження, проведене спільно з компанією «Loreal», про те, що сонцезахисний крем зменшує ризик розвитку меланоми. Даний різновид раку шкіри становить 3% з усіх випадків.

Однак є інші дослідження, згідно з яким меланома частіше з’являється не у людей, працюючих на відкритому повітрі, а в офісних працівників. Чим більше людина перебуває на сонці, тим краще вона сприймає ультрафіолет. Якщо ж людина, яка постійно знаходиться в приміщенні, відправляється на пляжний відпочинок, то ризикує отримати негативний ефект.

Однак, крем від сонця захищає від опіків, і фахівці закликають наносити його заздалегідь. Для поліпшення здоров’я, крім якісного сну, харчування і фізичних вправ, опівдні рекомендується приймати помірні сонячні ванни.

Кнопка «Наверх»