Здоров'я

Наука досі не знає, чи шкідливі силіконові імпланти

Численні дослідження вчених так і не дали однозначної відповіді на питання, чи є силіконові вкладиші для збільшення грудей безпечними. Фахівці заявляють, що для остаточного висновку немає достатніх підстав.

11-11-15-foto-600x333-1

Через майже 10 років після повторного виходу силіконових грудних вкладишів на ринок, у діячів науки досі відсутні докази їх безпеки. Про це повідомили експерти з Brown University School of Public Health в населеному пункті США Провіденсі, які провели мета-аналіз більше 5 тис. наявних експериментів.

Аналіз фахівців продемонстрував, що зібраних ученими за весь цей період відомостей не вистачає для того, щоб зробити однозначний висновок про зв’язок грудних імплантів і страшних хвороб, або її відсутності. У 2014 році операція по збільшенню грудей все ще залишалася найбільш частою, що проводиться на території США, американські хірурги здійснили 286 тис. подібних процедур. Відомості про це надала Американська організація пластичних хірургів.

Найчастіше в таких операцій використовуються силіконові грудні імплантати, які на відміну від вкладишів, наповнених сольовим розчином, містять гель, який робить груди більш природними на дотик.

Нагадаємо, що ще в 1992 році відомство з контролю над продуктами харчування і медикаментами США заблокував реалізацію силіконових імплантів через побоювання їх безпеки. Але в 2006 році їх знову ввели на американський ринок, не дивлячись на те, що вчені досі не можуть з упевненістю сказати, наскільки ці імпланти шкідливі для здоров’я жінок.

Натхнення: informing.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть