Головна / Здоров'я / Лікар перерахував шість ознак серйозних проблем зі здоров’ям

Лікар перерахував шість ознак серйозних проблем зі здоров’ям

Медичні фахівці назвали 6 ознак серйозних проблем з людським здоров’ям. За словами експертів, деякі з даних поширених хвороб можуть свідчити про небезпечну проблеми зі здоров’ям.

Фахівці відзначають, що важливо відшукати баланс між інформуванням потенційних пацієнтів про ризики, а також різними необґрунтованими «страшилками». Людям слід звернути увагу на декілька ознак. У їх число увійшли часті нічні позиви в туалет. У свою чергу це може говорити про захворювання у людини сечостатевої системи, збільшення простати, а також ризик виникнення раку передміхурової залози. А ось систематичні поколювання в ногах і руках можуть говорити про ризик інсульту. При цьому сильне потовиділення може попереджати про мієлому або лімфому.

Почуття втоми викликає дефіцит вітаміну D, надлишкова або недостатня активність щитовидної залози, нестача заліза. При цьому існує ризик утворення раку крові. Раптова втрата ваги, а також постійне відчуття спраги можуть бути ознаками онкології, а також діабету першого і другого типу.