Земля

Вчені НАСА в стратосфері записали дивні надприродні звуки

В цілях експерименту вчені НАСА запустили гелієву кулю на висоту 40 км над поверхнею Землі, до якої були прикріплені інфразвукові мікрофони і записуючі пристрої.

7f9d8106c53e5cbf60fd2247eeefdbd2

В результаті на аудіо плівку були записані незрозумілі звуки, що складаються з серії шипіння і потріскування. Деякі вчені припускають, що, можливо, джерелами цих звуків можуть бути гравітаційні хвилі, вітер турбулентності або кабельні вібрації.

Денієл Бауман, аспірант, який спроектував і побудував обладнання для даного дослідження, вважає, що це тільки початок. Швидше за все, за допомогою акустичних записів в недалекому майбутньому дослідники зможуть записати і прослухати звуки стратосфери, які ніхто з людей раніше не чув. Інфразвуки проходять дуже великі відстані і супроводжують такі природні явища, як шторми, блискавки, землетрусу, лавини і виверження вулканів.

Читайте також: 

Крім того, фахівці планують відправити записуючі пристрої на орбіти інших планет, таких як Марс, з тим, щоб зафіксувати прояви аномальних погодних явищ або геологічних порушень.

Фото: meteonova.ru

Натхнення: www.planetanovosti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button