Всесвіт

Вчені NASA вірять в реальність НЛО

Те, що звичайні люди вірять в НЛО і навіть багато з них стверджують, що контактували з прибульцями, нікого не дивує. Примітний і той факт, що всі вчені NASA не виключають ймовірності існування позаземних істот.


Серед науковців все більше з’являється тих, хто вірить в НЛО. Вчений NASA Жак Валле, який розробляв віртуальну карту Марса впевнений в тому, що в небі над Землею дійсно могли з’являтися літальні апарати, які керувалися дистанційно представниками позаземних цивілізацій.

Свої думки і міркування з приводу НЛО він описав у науковій статті, в якій навів багато прикладів. У роботі «Оцінки оптичної потужності шести невпізнаних літаючих об’єктів з чітко визначеними характеристиками світності» Жак Валле розповідає про те, що пілоти неодноразово стикалися з нез’ясовним. На підставі слів військових льотчиків, вчений вважає, що виконуючи вказівки командування, вони стали свідками появи на Землі НЛО.

Щоб прийти до таких висновків вчений проаналізував понад 500 випадків, які описували військові. Багато з них розповідали про те, що в небі вони спостерігали за апаратами, які відрізнялися від земних літаків величезною потужністю і неймовірним світінням.

Вчений NASA дотримується думки, що всередині літаючих тарілок, які неодноразово були помічені людьми, не було прибульців, так як вони управлялися космічними прибульцями на великій відстані.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button