Здоров'я

Вчені назвали 5 природних способів, що підвищують імунітет

Учені з Великобританії назвали 5 природних способів, що допомагають легко і швидко підвищити імунітет. Не обов’язково пити таблетки, якщо є можливість скористатися дарами природи, багатими на вітаміни та інші важливі для людського організму мікроелементи, повідомляє Daily Mail.

Підвищити і укріпити імунітет допомагає шавлія завдяки своїм антибактеріальним властивостям. Відвар шавлії часто використовується при простудних захворюваннях, оскільки вона чудово зміцнює дихальні шляхи, повідомляють наукові співробітники Лондонського університету королеви Марії.

Бузина так само, як і шавлія використовується для боротьби з вірусною інфекцією. Як показали результати дослідження, 60 добровольців, віком від 18 до 54 років хворіли на грип, але з допомогою екстракту бузини вилікувались на 4 дні раніше.

Добре зміцнюють імунну систему і продукти рослинного походження: ягоди, буряк, кавуни, баклажани, помідори, темно-зелені листові овочі. Експерти помітили, що про позитивні результати можна говорити після тижневого споживання перерахованих продуктів.

Боротися з інфекцією організму допомагають і спеції, які мають антибактеріальні властивості. Це – куркума, часник, імбир і орегано.

Свіжовичавлені овочеві і фруктові соки підтримують імунну систему, зміцнюючи і захищаючи її від вірусів. Дуже корисні соки з листяної зелені, оскільки остання багата на магній, необхідний для оздоровлення імунітету.

В ході проведеного ряду досліджень з участю 11 000 добровольців з 14 країн вченим вдалося з’ясувати, що дефіцит вітамінів А, D і С пов’язаний зі збільшенням простудних захворювань у зимовий період.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button