Здоров'я

П’ять простих вправ для того, щоб «розігнати» власний мозок

Біохакінг дає можливість значно підвищити продуктивність свого організму.

Science Digital Brain Dotted Line. Фото від Bom Man

На Biohacking Conference Kyiv 2021, яка пройшла минулого тижня в Києві, спікери розповідали про способи підвищення працездатності, ефективні методики для розвитку когнітивних функцій та боротьби зі стресом тощо. Серед доповідачів були також Богдан Ткач, доктор психологічних наук, засновник української школи нейропсихології, та Ольга Богатая, фахівець із біохакінгу мозку та комунікаційної психології, член Асоціації нейропсихологів України. Богдан Ткач та Ольга Богатая запропонували п’ять вправ для поліпшення роботи «найзагадковішого органу в тілі» — мозку.

1) Проведіть одну годину на день, нічого не говорячи, тільки відповідаючи на прямі запитання. Це допоможе усвідомити, скільки зайвої інформації й відповідно енергії ви витрачаєте намарно.

2) На 15 хвилин на день зосередьте свою увагу на одному предметі, не відволікаючись більше ні на що. Відчувайте своє дихання.

3) Поставте собі 12 випадкових завдань, наприклад: нічого не говорити цілий день, крім відповідей на запитання, не пити кави, складати в умі номери автомобілів, вивчити вірш.

4) 15 хвилин на день спілкуйтесь, не вживаючи слів «я», «мені», «моє».

5) Складіть суворий план на дві години на день і чітко дотримуйтеся цього плану.

Також Богдан Ткач та Ольга Богатая наголосили, що поліпшує роботу мозку навчання, спорт, секс, правильне харчування. А ось стрес, наркотики та недосип, навпаки, знижують продуктивність розумової діяльності.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button