Людина

Вчені назвали маловідомі факти чоловічого і жіночого оргазмів

Португальські вчені назвали п’ять маловідомих фактів, що стосуються жіночого і чоловічого оргазмів. Для цього вони вивчили попередні роботи своїх колег на цю тему.

Виявляється, не тільки чоловіки мають проблеми ранньої еякуляції. Результати опитування піренейських жінок віком 18-45 років продемонстрували, що майже половина опитаних отримують оргазм раніше, ніж їх партнери, а деякі взагалі не можуть похвалитися таким відчуттям.

Вчені підтвердили дані, що спортсмени під час фізкультури можуть відчувати оргазм. Найчастіше це почуття настає під час бігу, вправ на прес і при заняттях йогою. Симуляція допомагає налаштуватися на інтим і отримати незабутню пристрасть. Медики рекомендують жінкам глибоко дихати під час процесу і вигинати спину, коли настає кульмінація.

Фахівці в процесі дослідження вивчили кров взяту у хлопців, що займаються мастурбацією. Вони виявили велику кількість клітин, здатних захистити організм від різних хвороб. Також з’ясувалося, що від зовнішнього вигляду чоловіків залежить фертильність жінок. Статеві органи дівчат виявилися більш сприйнятливі до сперми її коханого.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button