Здоров'я

Вчені з’ясували, що філіжанка кави робить людину щасливішою на 8%

Китайські вчені з’ясували, що кава по ранках не тільки робить людину бадьорішою, але і щасливішою на 8%. Вони також відзначають, що ароматний напій здатний впоратися з втомою, сумом і тугою.

Заведено вважати, що найбільша цінність кавового напою полягає саме в його смакових і збуджувальних властивостях. За словами фахівців, напій здатний підбадьорити вранці і навіть дати людині мотивацію на весь майбутній день. У складі кави містяться тригонелін, який запобігає атеросклерозу, полісахариди, що підвищують активність головного мозку, а також органічні кислоти, які можуть поліпшити травлення. Не можна відкидати користь кофеїну, що стимулює роботу нервової системи і прискорює метаболізм. Якщо скомпонувати позитивні властивості всіх цих елементів, то вийде, що кава наділена чималою користю для організму людини.

Якщо ж розглядати кавовий напій тільки для боротьби з нервовою напругою, то не варто забувати про його помірне вживання. Медики наполягають, що дорослій людині не варто пити в день більше 3-4 чашок. Якщо дозу підвищити, то може відбутися шкідливе для людини передозування кофеїном.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть