Головна / Здоров'я / Вчені назвали нову небезпеку фастфуду

Вчені назвали нову небезпеку фастфуду

Група дослідників з Австралійського національного університету встановила, що вживання фастфуду сприяє передчасному старінню мозку. Висновки вчених викладені в прес-релізі, опублікованому на сайті MedicalXpress.

Нездорове харчування та ігнорування фізичного навантаження на організм, стверджують дослідники, сприяють ризику розвитку діабету другого типу та погіршують когнітивні функції, що, у свою чергу, може призвести до деменції і атрофії мозку.

Збиток від нездорових харчових звичок стає практично незворотнім, коли людина досягає середнього віку, наголошується в дослідженні.

Найкращим способом запобігання передчасного старіння мозку є правильне харчування. Дослідники рекомендують повністю виключити фаст-фуд з раціону, оскільки гамбургер, порція картоплі-фрі і склянка лимонаду — це 650 «зайвих» кілокалорій.

Раніше італійські алергологи встановили, що постійне вживання фастфуду призводить до накопичення в організмі особливих речовин, що сприяють розвитку харчової алергії. Це особливо характерно для дітей і може пояснювати те, чому кожен десятий житель розвинених країн страждає від подібних проблем.

До того ж, нещодавно медики і дієтологи з’ясували, що фастфуд змушує людину забувати, що вона вже їла, а також сприяє розвитку безпліддя серед жінок, майже подвоюючи ймовірність втрати фертильності у порівнянні з нормальною дієтою.