Здоров'я

Фахівці назвали шість звичок, що провокують розвиток онкології

Якщо вести здоровий спосіб життя, можна істотно убезпечити себе від різних захворювань. Водночас деякі дії можуть сприяти появі недуг. Так, фахівці назвали шість звичок, що провокують розвиток онкології.

Лікарі відзначають, що зловживання цукром в 2 рази підвищує ймовірність появи раку молочної залози. В ході проведення одного з досліджень гризуни отримували дозу цукру, аналогічну тій, яку повсякденно приймають громадяни США (пропорційно вазі). Незабаром у піддослідних була виявлена онкологія. Експерти наполягають: потрібно звертати свою увагу на натуральні солодощі — фрукти. Нещодавній аналіз, опублікований «Міжнародним журналом онкології», показав, що ймовірність захворювання на рак стравоходу може збільшуватися, якщо регулярно вживати гарячі напої: недуга розвивається внаслідок подразнення стінок органу. Медики попереджають про ще одну вельми небезпечну звичку — працювати в нічний час доби. Подібні дії погано позначаються на імунітеті людини знижуючи його, що веде до появи пухлини.

Як показали дослідження, шкоду, заподіяну малорухливим способом життя, можна порівняти з викурювання до 40 сигарет щодня. Фахівці кажуть, що низький рівень активності не дає клітинам достатню кількість кисню. Тому потрібно намагатися постійно займатися легкою гімнастикою, щоб поліпшити кровообіг. Пасивний спосіб життєдіяльності людини і тяга до солодощів здатні спровокувати зайву вагу, а це неблаготворно для стравоходу, кишківника, нирок, підшлункової, щитовидної та молочної залоз. Результати досліджень дали зрозуміти, що вищезазначені органи найбільше схильні до онкології, викликаної надмірною масою тіла.

Крім іншого, нерідко люди приймають добавки в їжу і полівітаміни без призначення лікаря, думаючи, що це допомагає поліпшити стан здоров’я. Однак експерти заявляють — передозування вітамінами шкодить організму, викликаючи пухлину.

Кнопка «Наверх»
Закрыть