Здоров'я

Вчені назвали продукт для захисту печінки

Вчені рекомендують оливкову олію для захисту печінки від впливу хімічних речовин. Фахівці підтвердили корисні властивості цього продукту в експерименті над щурами.

В останні роки зросла кількість випадків захворювань печінки. Це пов’язано як з погіршенням екологічної ситуації, так і з пониженням якості харчових продуктів, які засмічують організм. Печінка є природним фільтром організму, тому вона в першу чергу реагує на підвищення рівня токсинів. Саме динний орган бере на себе удар в разі отруєння якими-небудь речовинами.

Вчені активно роблять спроби розробити засіб для підвищення опірності печінки, щоб захистити її від негативних впливів. Вчені Тунісу та Саудівської Аравії провели експеримент, в ході якого лабораторних щурів піддали впливу гербіцидів. Частина випробовуваних отримувала добавку до раціону у вигляді оливкової олії. Ця група тварин мала меншу кількість вивільнених згубних наслідків вживання гербіцидів. Експерти зробили висновок, що оливкова олія допомагає захистити печінку від хімічного впливу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button