Людина

Медики пояснили, чому не можна пити каву вранці

Ініціатори експериментів реалізували унікальний у своєму роді досвід, підсумок якого дозволив фахівцям зафіксувати цікаву закономірність.

Медики пояснили, чому не можна пити каву вранці

Виявилося, що вживання кавового напою вранці може нашкодити здоров’ю людини. Про це стало відомо після здійснення комплексу випробувань. Слід зауважити, що в нових проектах лікарі вивчили, як кава пов’язано з процесом схуднення. На думку науковців, представники слабкої і сильної статі, які п’ють каву вранці, можуть захворіти ожирінням. Крім того, автори спостережень встановили, що така звичка ускладнює процес схуднення. Дані відомості були надані вченими з Норвезької школи спортивних наук.

Фахівці стверджують, що кавовий напій підвищує стійкість організму до лептину та інсуліну. Лептин – це гормон, що дозволяє регулювати витрати енергії в реакціях організму на апетит, обмін речовин і голод. За словами медиків, інсулін виконує ключову роль в регулюванні метаболізму вуглеводів і жирів.

Коли кофеїн потрапляє в тіло чоловіків і жінок, він втручається в природні процеси функціонування гормональних компонентів, перешкоджаючи можливій втратй ваги. Більш того, вживання кави вранці часто викликає почуття неспокою і тривоги, що, в свою чергу, також негативно відбивається на організмі людей. Хлопці та дівчата починають більше їсти, оскільки вони перебувають у стані стресу.

Медики стверджують, що кофеїн шкодить роботі надниркових залоз, що відповідають за викид стероїдного гормону під назвою кортизол. Деякі дослідження, здійснені раніше, довели, що між розвитком ожиріння і кількістю кортизолу в організмі існує тісний взаємозв’язок.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button