Всесвіт

Вчені назвали способи спілкування з інопланетянами

Вже зараз є кілька методів для того, щоб при необхідності налагодити контакт з прибульцями з інших планет. Про це повідомили вчені з агентства NASA.

За словами фахівців, розуміння інопланетян може стати ключовим фактором при зустрічі людства з ними. Незважаючи на це, не багато учених замислюються про проблему можливих переговорів. Дослідники з NASA розповіли, що протягом декількох років готують спеціальний прилад, який зможе аналізувати дії чужорідних організмів, переводячи їх на більш зрозумілі для людей жести і слова.

Вчені впевнені, що якщо інопланетні організми існують в природі, то вони навряд чи спілкуються таким же методом, як і людина. В даному випадку фахівці сподіваються, що переговори між ними також пов’язані з оточуючими предметами, що допоможе приблизно перевести те, що вони захочуть донести до людини.

За словами дослідників NASA, інопланетяни можуть спілкуватися за допомогою звуків, проте їх слухові органи можуть мати більш широкий діапазон. Вухо людини здатне сприймати від 85 до 24 тисяч герц. У зв’язку з цим навіть при наявності звукових сигналів спілкування за допомогою них може викликати труднощі.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button