Всесвіт

Керівники НАСА заявили, що в найближчі 20 років відбудеться контакт з інопланетянами

Як повідомив оглядач англомовного порталу The Register, фахівці НАСА запевнили громадськість, що в найближчі двадцять років вони обов’язково знайдуть представників позаземних цивілізацій за межами Сонячної системи.
З такою заявою представники американського космічного агентства виступили на громадських слуханнях, які відбулися в липні у Вашингтоні. Вони заявили, що вже зовсім скоро пошуки позаземного життя увінчаються успіхом.

foto_cikavosti_24.07.2014-018

За словами Чарльза Болдена – колишнього астронавта, який в даний час займає посаду одного з адміністраторів НАСА, інопланетяни насправді існують, тому вже скоро відбудеться перший контакт з представниками позаземних цивілізацій.
Таку впевненість Болдена також поділяє астронавт Сара Зігеру, професор Массачусетського технологічного інституту. Вона переконана, що наступні десятиліття дослідження Всесвіту вийдуть на такий рівень, при якому вчені зможуть легко відшукати планети, схожі на Землю за межами Сонячної системи.

Читайте також: NASA випустило підручник з комунікації з інопланетними цивілізаціями 

У першу чергу фахівці космічного агентства, а також керівники Інституту SETI, які займаються пошуком сигналів від інопланетян, покладають великі надії на найпотужніші телескопи, такі як Transiting Exoplanet Surveying Satellite і James Webb Space Telescope, які почнуть працювати в найближчі 3-4 роки, а також сучасні системи обробки даних.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button