Людина

Вчені назвали ТОП-4 продуктів для розвитку інтелекту

Вчені назвали ТОП-4 продуктів для розвитку інтелектуВчені повідомили, що тепер зовсім не обов’язково бути розумним від природи, і свої розумові здібності можна підвищити. Для цього потрібно лише знати, як правильно харчуватися, щоб посилити інтелектуальні здібності.

Фахівці відзначають, що існують продукти, які впливають на поліпшення настрою, існує немалий список продуктів, які здатні допомогти зміцнити мускулатуру, кістки. Тому абсолютно логічно було б припустити, що обов’язково існує раціон харчування, який впливає на інтелектуальні здібності людини. Вони вирішили з’ясувати, що це за продукти, і скласти особливий список. Після низки досліджень і експериментів вчені склали загальний перелік подібних продуктів.

Водночас, знайомлячи з результатами своєї наукової роботи, американські фахівці попереджають, що не слід все розуміти буквально. Наприклад, якщо людина, що має слаборозвинені розумові здібності, почне харчуватися з урахуванням даних рекомендацій, їй не слід сподіватися, що дуже скоро вона перетворитися на геніальну і надталановиту особистість, такий собі другий Ейнштейн.

Проте, в певних продуктах міститься збільшена кількість корисних речовин, без яких мозок людини не може працювати з повною віддачею. При правильному харчуванні людина здатна виконувати більший обсяг розумової роботи з максимальною ефективністю. Також експерти підкреслюють, що якщо сіра речовина мозку перебуває в хорошому стані, то людина буде бадьорою і активною інтелектуально, вона здатна приймати правильні рішення і вирішувати найскладніші життєві завдання з максимальним успіхом.

Харчування тут на першому місці, це вже доведено наукою. У ході формування інтелекту людини максимально активна роль відведена деяких корисним мікроелементам, вітамінам. Зокрема, важливі і ті, які організм людини отримує завдяки їжі.

Як виявилося, умовна інтелектуальна дієта не має в своєму раціоні жодних рідкісних і екзотичних продуктів, які важко або занадто дорого придбати для щоденного харчування. Щоб підтримувати на високому рівні свої розумові здібності, слід лише регулярно включати в меню жирну морську рибу. Відомі всім жири Омега- 3 несуть відповідальність за бездоганну якість сірої речовини, тому людина, що правилно харчуєтся, здатна використовувати весь свій розумовий потенціал повною мірою. Продукти натурального молочного походження добре впливають на розвиток логічного мислення та пам’яті. Всі бобові рослини є джерелом вітаміну В і фолієвої кислоти, що не останню роль грає в роботі мозку. І замикають список корисних продуктів помідори, до складу яких входить лікопен, який захищає мозок від негативних впливів. Корисні помідори, як у сирому, так і в приготовленому вигляді, при термічній обробці рівень лікопену зростає.

Натхнення: www.raut.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button