Головна / Людина / Психологи розповіли про вплив імені людини на її долю

Психологи розповіли про вплив імені людини на її долю

Завдяки нещодавно реалізованим дослідженнями, вченим зі Сполучених Штатів Америки вдалося з’ясувати дивовижну закономірність.

06-04-15-foto-600x337-1

Мова йде про взаємозв’язок поведінкових особливостей людини з її ім’ям. За словами авторів наукових випробувань, доля чоловіків і жінок залежить від безлічі факторів, однак, не менш важливим вважається момент народження і занесення інформаційних даних в паспорт. Повідомляється, що психологам з Америки вдалося встановити, що ім’я людини впливає на подальше життя індивіда.

Слід зауважити, що в даному випадку, мова йде про певні моменти і становленні світогляду людей. Під час реалізації експериментів з’ясувалося, що ім’я хлопців і дівчат може впливати на вибір місце проживання людини. Наприклад, якщо представника сильної статі назвали Філіпом, цілком можливо, що в дорослому житті він переїде до Філадельфії.

Читайте також: Інтелект є продуктом виховання та генетики

Як вважають медики, механізм такого рішення ґрунтується на тому, що населення планети несвідомо пов’язує назви речей і явищ, співзвучних з власним ім’ям. Також лікарі зафіксували, що вчителі, які володіють незвичайним і аристократичним ім’ям, приділяють дітям більше часу, ніж інші педагоги.

Натхнення: healthvesti.com