Людина

Психологи розповіли про вплив імені людини на її долю

Завдяки нещодавно реалізованим дослідженнями, вченим зі Сполучених Штатів Америки вдалося з’ясувати дивовижну закономірність.

06-04-15-foto-600x337-1

Мова йде про взаємозв’язок поведінкових особливостей людини з її ім’ям. За словами авторів наукових випробувань, доля чоловіків і жінок залежить від безлічі факторів, однак, не менш важливим вважається момент народження і занесення інформаційних даних в паспорт. Повідомляється, що психологам з Америки вдалося встановити, що ім’я людини впливає на подальше життя індивіда.

Слід зауважити, що в даному випадку, мова йде про певні моменти і становленні світогляду людей. Під час реалізації експериментів з’ясувалося, що ім’я хлопців і дівчат може впливати на вибір місце проживання людини. Наприклад, якщо представника сильної статі назвали Філіпом, цілком можливо, що в дорослому житті він переїде до Філадельфії.

Читайте також: Інтелект є продуктом виховання та генетики

Як вважають медики, механізм такого рішення ґрунтується на тому, що населення планети несвідомо пов’язує назви речей і явищ, співзвучних з власним ім’ям. Також лікарі зафіксували, що вчителі, які володіють незвичайним і аристократичним ім’ям, приділяють дітям більше часу, ніж інші педагоги.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button